Innovaties

Nieuws

Volg onze verhalen over hoe we de uitdagingen van vandaag aanpakken

Types

Brands

When

We can't find any results that match your search

grodan, e-Gro, screens, devices, ENG, transparent
Article
19 okt 2021

e-Gro-update Q3: Verbeteringen m.b.t. de Groeitracker en een nieuw apparatenoverzicht

We hopen dat u een geweldige zomer hebt gehad en volop de vruchten hebt kunnen plukken van het gebruik van het e-Gro-systeem! Elk kwartaal lanceren we een nieuwe update met diverse verbeteringen om u te ondersteunen bij het optimaliseren van uw teeltstrategie en ook dit kwartaal hebben we weer een mooie update voor u ontwikkeld. In de afgelopen maanden hebben we hard gewerkt aan de nieuwe updates voor de Groeitracker en een nieuwe apparatenpagina, om ervoor te zorgen dat u uw concurrenten altijd een stap voor kunt blijven.

Lees verder
Grodan
Grodan, product
Press Release
25 aug 2021

Hightech glastuinbouw belangrijke oplossing voor verduurzaming voedselsysteem

Recent onderzoek toont aan dat innovatieve kas meer dan 75% land bespaart

Lees verder
Grodan
grodan, egro, software update, screen visual
Article
29 jul 2021

e-Gro-update: nieuwe module 'Rapporten' en nog veel meer

Elk kwartaal brengen we nieuwe functies uit en krijgt ons softwareplatform e-Gro nieuwe toegevoegde waarde. Op basis van de input van onze gebruikers, kondigen we met veel genoegen de introductie aan van een compleet nieuwe module 'Rapporten' in e-Gro en nog veel meer baanbrekende functies. We hebben als doel om onze telers wereldwijd met betrouwbare informatie te helpen bij het optimaliseren van hun teeltstrategieën. Informatie die niet gemakkelijk te analyseren is. Benieuwd naar wat we onlangs in e-Gro hebben geïntroduceerd? Bekijk de onderstaande commercial over de introductie en lees verder.

Lees verder
Grodan
Grodan beauty of horticulture series
Article
21 mei 2021

Op weg naar een weerbare, toekomstbestendige tuinbouwsector

Wist je dat voor 99,7% van de hightech telers in kassen biologische bestrijdingsmethoden de norm zijn? Om hun planten te beschermen tegen schadelijke insecten worden per hectare 511.000 natuurlijke vijanden van deze insecten per jaar ingezet.

Lees verder
Grodan
grodan, cucumber cultivation, photo
Article
12 mei 2021

Op zoek naar het juiste lichtrecept voor de komkommerteelt

Het afgelopen winterseizoen was Grodan samen met negen andere partners betrokken bij een komkommerproef bij Botany. We onderzochten welk effect verschillende lichtrecepten hebben op de teelt van komkommers in de kas. Het doel: het hele jaar door komkommers in de kas telen op de meest duurzame en efficiënte manier.

Lees verder
Grodan
e-Gro Campaign Summer 2020
Article
30 mrt 2021

e-Gro Release: Optimaal telen met het nieuwe dashboard

Nu de lente is begonnen, laat voor velen van ons de oogst ook niet lang meer op zich wachten. Het e-Gro-team heeft recentelijk een nieuwe versie uitgebracht met nieuwe functionaliteiten, waarmee telers nog meer inzicht krijgen tijdens hun drukke oogstseizoen. Het is dan ook met veel genoegen dat we u de nieuwste verbeteringen betreffende de dashboardmodule presenteren.

Lees verder
Grodan
Meer laden
Grodan, Wilbert Kessels
Wilbert Kessels
Business Manager

BNL Vegs West
DACH
UK/Ireland

+31 6 53835728
Wilbert.kessels@grodan.com
Grodan - Marco Peeters
Marco Peeters
Business Manager

BNL Vegetables South-East
BNL Floriculture
Nordics

+31 6 53 188 964
Marco.peeters@grodan.com
Grodan, Dennis Raadschelders
Dennis Raadschelders
Account Manager

Floriculture

+31 (0)6 5134 9125
Dennis.raadschelders@grodan.com
Grodan, Frank L. Janssen
Frank Janssen
Account Manager

Vegetables BNL
Zweden

+31 6 1061 1312
frank.l.janssen@grodan.com
Grodan, Rene Bekkers
Rene Bekkers
Account Manager
Vegetables West

+31 (0)6 51 518337
Rene.bekkers@grodan.com
Grodan, Tom Crienen
Tom Crienen
Account Manager
DACH

+31 6 25753967
Tom.crienen@grodan.com
Grodan - Ivo Verheyen
Ivo Verheyen
Account Manager

Belgium

+32 (0)473 28 08 88
Ivo.verheyen@grodan.com
Grodan, Marten Grandell
Mårten Grandell

Account Manager
Nordics

+358407287950
Marten.grandell@grodan.com
Grodan, Glenn
Glenn Endhoven

Accountmanager
BNL West

Glenn.endhoven@grodan.com
Mario Helderman
Mario Helderman
Business Manager Propagation

+31 6 22916286
Mario.helderman@grodan.com
Jos Beerens
Jos Beerens
Manager Sales Support

+31 6 53375896
jos.beerens@grodan.com
Hans Baekelmans
Hans Baekelmans
Crop Consultant

+31 6 489325571
Hans.baekelmans@grodan.com
Thomas Peters
Thomas Peters
Crop Consultant

+316 15531672
thomas.peters@grodan.com
Gert-Jan Goes
Gert-Jan Goes
Crop Consultant

+316 51518249
gertjan.goes@grodan.com
Ben Nikaj
Ben Nikaj
Crop Consultant

+49 1721720356
ben.nikaj@grodan.com

Kennis & Advies